Odensevej 58 og 1 anden boliger er kommet til salg denne uge i Ørbæk - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Ørbæk. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

På Odensevej 58 i Herrested finder vi en rummelig villa til salg. Ejendommen strækker sig over 166 m² og består af 4 værelser. Grunden, som villaen ligger på, er 709 m² stor. Denne ejendom er udbudt til en pris på 995.000 kr.

En anden mulighed i Ørbæk er villaen på Måre Møllevej 16 i Måre. Denne bolig byder på 116 m² og er indrettet med 5 rum, hvilket gør den lidt mindre end den anden villa. Grunden til dette hjem er en anelse større med 713 m², og prisen er sat til 795.000 kr.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga